O nas

Kim jesteśmy?

Markę stworzyliśmy my – Weronika i Piotr – małżeństwo z zacięciem do prac introligatorskich.

Nie umiemy dokładnie wskazać, kiedy wymyśliliśmy Papierowe Sztuki, ale jesteśmy przekonani o tym, że chcemy by trwały w najlepsze. Pewnego dnia zakochaliśmy się w papierze, potem na naszej drodze pojawiły się cudne tkaniny i postanowiliśmy z tego duetu zrobić coś, co pozwoli Wam zatrzymać wspomnienia w pięknych oprawach. Prywatnie wychowujemy kilkuletniego Małego Człowieka, lubimy kawę, rowery, książki i wieczorne dyskusje na balkonie (zimą też).

Jesteśmy z Wrocławia

Naszą pracownię znajdziesz nad Odrą przy ul. Pasterskiej 2/10 we Wrocławiu. Dotrzesz do nas kierując się na Most Osobowicki. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Lubimy przyjmować gości, a nasze drzwi są zawsze otwarte. Chyba, że pojechaliśmy właśnie do hurtowni… Dlatego jeśli planujesz nas odwiedzić zadzwoń.

Pasja do rękodzieła

Każdy produkt, który opuszcza naszą pracownię jest wynikiem czasochłonnej pracy: klejenia, docinania, zaginania, suszenia, szycia. Korzystamy z tradycyjnych płócien introligatorskich, materiałów, którym nadajemy drugie życie oraz ekologicznych papierów.

Specjalizujemy się w japońskim sposobie szycia ksiąg i albumów.
Zamawiając nasz produkt, masz pewność, że to co trafi do Ciebie jest w 100% wynikiem pracy ręcznej. Być może rozpakowując przesyłkę poczujesz trochę ciepła naszych rąk, które zawędrowało do Ciebie i wdzięcznie dziękuje.

© 2021 Papierowe Sztuki. All right reserved.