Wykonane specjalnie dla Ciebie zamówienia indywidualne

Na tydzień otwieramy zamówienia indywidualne. W dniach 26.02-03.03 czekamy na Wasze zapytania o wycenę i ustalamy z Wami wszelkie szczegóły dotyczące zamówień.Realizację zamówień indywidualnych rozpoczniemy 5.03.2024 zgodnie z kolejnością przyjętych zamówień. Przyjmując zamówienie podamy przybliżony termin wysyłki zamówienia.

Poznaj nasze produkty

Albumy

Albumy

Tradycyjne albumy na zdjęcia wklejane, oprawiamy w jednokolorowe płótna introligatorskie albo grube, wzorzyste tkaniny dekoracyjne.

Wewnątrz albumów znajdziesz matowe karty z grubego, ekologicznego papieru (220-270 gsm), na które własnoręcznie wykleisz zdjęcia. Karty do albumu dostępne są w 3 kolorach (białe, kremowe, czarne). Karty mogą być przedzielone półprzezroczystym pergaminem.

Nasze albumy na zdjęcia możesz w całości personalizować; wybierając osobno każdy z elementów (rozmiar, kolor i rodzaj oprawy, ilość i kolor kart, tłoczenie bądź okienko na okładce czy też dedykację na pierwszej stronie).

Wszystkie albumy są wykonane przez nas ręcznie i szyte mocnymi nićmi.

Wyceń swój indywidualny album →
Księgi gości

Księgi gości

Nasze księgi gości na specjalne okazje również oprawiamy w jednokolorowe płótna introligatorskie albo grube, wzorzyste tkaniny dekoracyjne.

Wewnątrz księgi znajdziesz matowe karty z grubego, ekologicznego papieru (220-270 gsm), na których goście mogą przyklejać zdjęcia oraz wpisywać życzenia. Karty do ksiąg gości dostępne są w 3 kolorach (białe, kremowe, czarne) i mogą być przedzielone półprzezroczystym pergaminem.

Księgi gości możesz w całości personalizować dobierając rozmiar księgi, kolor oraz wzór oprawy, ilość i kolor kart, tłoczenie na okładce czy też dedykację na pierwszej stronie.
Wszystkie księgi są wykonane przez nas ręcznie i szyte mocnymi nićmi.

Wyceń swoją indywidualną księgę gości →
Pudełka na odbitki

Pudełka na odbitki

Pudełka na odbitki mieszczą standardowo około 120 zdjęć wydrukowanych na papierze fotograficznym. Ale jeśli zależy ci na innej pojemności - po prostu nam o tym powiedz.

Możesz je zamówić w 4 różnych rozmiarach dopasowanych do rozmiaru odbitek:
10 x 15, 13 x 18, 15 x 21 oraz 15 x 23. Pudełka również oprawiamy w jednokolorowe płótna, albo wzorzyste tkaniny. Dodatkowo możemy je spersonalizować poprzez np. tłoczenie na wieczku pudełka (na jego zewnętrznej bądź wewnętrznej stronie).

Każde pudełko ma wewnątrz wstążkę, dopasowaną kolorem do oprawy, ułatwiającą wyjmowanie zdjęć.

Na zamówienie wykonujemy także pudełka na albumy.

Wyceń swoje indywidualne pudełko →