Wykonane specjalnie dla Ciebie zamówienia indywidualne

Z dniem 1.02.2023 wstrzymaliśmy przyjmowanie zamówień indywidualnych. Chcemy skupić się na przygotowywaniu produktów do naszego sklepu.  W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. O ewentualnym powrocie do realizacji zamówień indywidualnych będziemy informować w newsletterze i mediach społecznościowych.

Poznaj nasze produkty

Albumy

Albumy

Tradycyjne albumy na zdjęcia wklejane, oprawiamy w jednokolorowe płótna introligatorskie albo grube, wzorzyste tkaniny dekoracyjne.

Wewnątrz albumów znajdziesz matowe karty z grubego, ekologicznego papieru (220-270 gsm), na które własnoręcznie wykleisz zdjęcia. Karty do albumu dostępne są w 4 kolorach (białe, kremowe, czarne, eko-brązowe). Karty mogą być przedzielone półprzezroczystym pergaminem.

Nasze albumy na zdjęcia możesz w całości personalizować; wybierając osobno każdy z elementów (rozmiar, kolor i rodzaj oprawy, ilość i kolor kart, tłoczenie bądź okienko na okładce czy też dedykację na pierwszej stronie).

Wszystkie albumy są wykonane przez nas ręcznie i szyte mocnymi nićmi.

Wyceń swój indywidualny album →
Księgi gości

Księgi gości

Nasze księgi gości na specjalne okazje również oprawiamy w jednokolorowe płótna introligatorskie albo grube, wzorzyste tkaniny dekoracyjne.

Wewnątrz księgi znajdziesz matowe karty z grubego, ekologicznego papieru (220-270 gsm), na których goście mogą przyklejać zdjęcia oraz wpisywać życzenia. Karty do ksiąg gości dostępne są w 4 kolorach (białe, kremowe, czarne, eko-brązowe) i mogą być przedzielone półprzezroczystym pergaminem.

Księgi gości możesz w całości personalizować dobierając rozmiar księgi, kolor oraz wzór oprawy, ilość i kolor kart, tłoczenie na okładce czy też dedykację na pierwszej stronie.
Wszystkie księgi są wykonane przez nas ręcznie i szyte mocnymi nićmi.

Wyceń swoją indywidualną księgę gości →
Pudełka na odbitki

Pudełka na odbitki

Pudełka na odbitki mieszczą standardowo około 150 zdjęć wydrukowanych na papierze fotograficznym. Ale jeśli zależy ci na innej pojemności - po prostu nam o tym powiedz.

Możesz je zamówić w 4 różnych rozmiarach dopasowanych do rozmiaru odbitek:
10 x 15, 13 x 18, 15 x 21 oraz 15 x 23. Pudełka również oprawiamy w jednokolorowe płótna, albo wzorzyste tkaniny. Dodatkowo możemy je spersonalizować poprzez np. tłoczenie na wieczku pudełka (na jego zewnętrznej bądź wewnętrznej stronie).

Każde pudełko ma wewnątrz wstążkę, dopasowaną kolorem do oprawy, ułatwiającą wyjmowanie zdjęć.

Na zamówienie wykonujemy także pudełka na albumy.

Wyceń swoje indywidualne pudełko →